Najnowsze informacje:


15.05.2014

Zaprezentowaliśmy nasze produkty na

"czwartkowym sniadaniu" w firmie KIM

z siedzibą na ul. Bartyckiej w Warszawie.

Duże zainteresowanie naszym stoiskiem

potwierdziło wyjatkowość oraz wysoką

jakość produktów TESA.

 

 


01.05.2014

Firma Paint Roll zostaje oficjalnym dystrybutorem produktów 

 

 

 25.09.2013


Witamy na stronie Paint Roll

 

    Nasza firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wysokiej jakości narzędzi malarskich, które z powodzeniem wykorzystywane są w codziennej pracy nawet w najcięższych warunkach. Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całego kraju. Pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich narzędzi do prac, które wykonują, a dzięki połączeniu wysokiej jakości i przystępnej ceny udało nam się nawiązać współpracę z szerokim gronem odbiorców w wielu branżach.

   

    Stale powiększamy swoją ofertę starając się ją dopasować do dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej oraz niesiemy pomoc w tworzeniu indywidualnych marek i systemów ekspozycyjnych narzędzi. Bardzo atrakcyjny system rabatowy oraz wygodne terminy płatności pozwalają nawiązać ścisłą współpracę z naszymi kontrahentami. Zaopatrujemy dystrybutorów farb, lakierów, hurtownie, sklepy i firmy malarskie, parkieciarzy, producentów wyrobów z laminatów.

    

     W branży działamy od 1990 roku. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie zapytania i pomogą w doborze odpowiednich narzędzi do Państwa potrzeb.
 

 

Zapraszamy do współpracy